(098) 383-13-88
(066) 383-13-88
(073) 383-13-88 
(063) 383-13-88      

Паперові стаканчики


Код товару: 17589
Код товару: 17590
Код товару: 11000
Акція
Код товару: 110004
Код товару: 17519
Код товару: 11012
Під замовлення
Код товару: 11004
Під замовлення
Код товару: 11020
Під замовлення
Код товару: 17503
Під замовлення
Код товару: 17506
Під замовлення
Код товару: 17508
Під замовлення
Виникли складності у виборі, задайте запитання експерту:
Ви можете задати питання по телефону:
(044) 383-13-88 (Київ)
Інші номери
або скористатися послугою зворотнього дзвінка:

Паперові стаканчики

Стаканчики з паперу - просте, але геніальний винахід, яким користуються більше ста років у всьому світі. Їх наповнюють рідиною різної консистенції, температури. Але головне, вони безпечні для навколишнього середовища і людей.

Щоб папір не промокав, і стаканчик не протікав, зсередини його покривають шаром поліетилену товщиною в пару мікрон. В одноразовий паперовий стаканчик наливають холодні і гарячі напої. Завдяки низькій теплопровідності його зручно утримувати в руці, незалежно від температури вмісту.

Товар вигідно купувати навіть маленькими партіями в невеликі заклади або на заходи. Використані ємності не займають багато місця і легше утилізуються, завдаючи менше шкоди навколишньому середовищу.

Головні переваги паперових стаканчиків

Цей вид одноразового посуду володіє величезною кількістю переваг, з яких слід виділити такі:
 • легка вага;
 • практичність (не б'ються);
 • безпека (не виділяють шкідливих речовин, незалежно від температури вмісту);
 • гігієнічність (не використовуються повторно);
 • екологічність (розлагаються);
 • мають високу теплоізоляцією;
 • можливість брендування;
 • простота утилізації.
 • Види стаканчиків

  Залежно від необхідного обсягу можна купити паперові стаканчики на 110 мл, 175 мл, 185 мл, 250 мл, 300 мл, 340 мл, 400 мл, 500 мл.

  За кількістю паперових шарів розрізняють звичайні та подвійні стаканчики. Останні використовуються для приготування кави, чаю, какао, гарячого шоколаду. Два шару картону довше утримують температуру напою всередині, при цьому не дадуть обпектися руці зовні. Такий посуд не змінює смак і аромат напою. Її можна використовувати також для коктейлів, смузі, соків, газованих і інших напоїв.

  Окремий вид посуду - Ripple-стаканчики. Їх відмінна риса - шар гофрокартону на зовнішній стороні виробу. Крім високої теплоізоляції, він володіє підвищеною жорсткістю, міцністю. Така ємність не деформується при випадковому сильному натисканні. Рифлена поверхня не дає обпектися. Подібні склянки використовують для кави та інших гарячих напоїв.

  Для морозива існує окреме провадження паперових ємностей. Від посуду для напоїв вони відрізняються лише обсягом і формою. Це більш нижчий і широший посуд. З такою зручно їсти десерт ложечкою або паличкою. В іншому вона має ті ж властивості. Двостороння ламінація береже стакан від розмокання, запобігає появі конденсату з зовнішнього боку ємності.

  Асортимент «ПапірСток»

  Придбати паперовий стаканчик оптом в Україні пропонує компанія «ПапірСток». В асортименті виробника товари різного об'єму і товщини. Ви можете купити партію з готовим дизайном або замовити свій, отримавши товар з логотипом або іншим зображенням.

  Додатково компанія пропонує необхідні супутні матеріали:
 • пластикові кришки розмірів, що відповідають обсягу стаканчиків;
 • підстаканники на дві або чотири осередки;
 • термочохли з гофрокартону;
 • дерев'яні палички-мішалки;
 • пластикові трубочки різних кольорів.

 • «ПапірСток» - українська торгова марка, відома на ринку понад шість років. В її асортименті до 4,5 тис. найменувань продукції. Зробивши ставку на екологічність, вона завоювала довіру покупців високою якістю товару та сервісом. Компанія здійснює безкоштовну доставку по Києву продукції вартістю від 1500 грн, пропонує послуги зберігання на власних складах придбаних у неї виробів.

  Вибрати потрібний товар і оформити покупку можна одразу в інтернет-магазині. Рекомендуємо попередньо проконсультуватися з менеджером магазину по телефону або через форму зворотнього зв'язку. Також відвідайте роздрібний магазин екоупаковкі в Києві, де можна особисто оглянути і перевірити товар, придбати пробну партію для тестування.
  .