(098) 383-13-88
(066) 383-13-88
(073) 383-13-88 
(063) 383-13-88      

Конверти з вікном


Код товару: 908
Код товару: 900
Код товару: 912
Під замовлення
Виникли складності у виборі, задайте запитання експерту:
Ви можете задати питання по телефону:
(044) 383-13-88 (Київ)
Інші номери
або скористатися послугою зворотнього дзвінка:

Конверти з вікном - те, що необхідно будь-якій організації

Красиві конверти з логотипом - один з елементів фірмового стилю підприємства. Саме вони найчастіше формують перше враження у потенційного клієнта або партнера. Тому ігнорувати такий потужний маркетинговий інструмент не варто, краще використовувати всі його можливості для бізнесу.

Конверти з вікном добре підходять для масової розсилки: не потрібно підписувати листи або наносити на них адресу одержувача друкарським способом. Крім того, такі конверти виглядають солідніше звичайних. Їх найчастіше використовують для розсилки рахунків, інформації про різні акції постійним клієнтам, а також для ділового листування.

Різновиди конвертів з вікном: вибираємо оптимальні

Компанія «ПапірСток» реалізує такі види конвертів:
  • для дисків - це оптимальна упаковка для такого виду продукції, якщо ви плануєте вкладати диски в журнал або безкоштовно роздавати клієнтам. Завдяки невисокій вартості такий варіант упаковки не спричинить за собою зайвих витрат. Якісний папір досить надійно захистить поверхню диску;
  • Е65 (0 + 0) - цей формат добре підходить для звичайної ділової переписки та розсилки кореспонденції на аркушах А4, а також флаєрів, реклами, рахунків, квитанцій. Виводячи на друк такі листи, варто передбачити місце для адреси, яке після фальцювання має збігатися з відповідним прозорим вікном;
  • C5- формат підійде в разі розсилки великоформатної багатосторінкової кореспонденції. Стандартний аркуш паперу досить зігнути удвічі, щоб він увійшов в такий конверт. Тому в ньому зручно відправляти договори, контракти, багатосторінкові комерційні пропозиції. Адресу можна роздрукувати на окремому аркуші.

  • Якщо на такі конверти нанести логотип або інше привертаюче увагу маркування, можна виділити листи на тлі решти рекламно-інформаційної кореспонденції. Крім того, попереднє нанесення зворотньої адреси дозволить заощадити час на підготовку відправки кореспонденції.

    Як придбати

    Купити паперову продукцію оптом і в роздріб за кращими цінами в Україні можна, відвідавши інтернет-магазин «ПапірСток». Доставка можлива в Київ та інші міста. Ви можете замовити продукцію з картону, гофрокартону і паперу: стаканчики, папір в листах і рулонах, упаковку для їжі. Асортимент і умови роблять покупку тут вигідною і приємною.