(098) 383-13-88
(066) 383-13-88
(073) 383-13-88 
(063) 383-13-88      

Гофрокартон


Код товару: 10101
Під замовлення

Ціна від: 117.48 грн

Код товару: 10102
Під замовлення

Ціна від: 352.46 грн

Виникли складності у виборі, задайте запитання експерту:
Ви можете задати питання по телефону:
(044) 383-13-88 (Київ)
Інші номери
або скористатися послугою зворотнього дзвінка:

Гофрокартон - оптимальний пакувальний матеріал для всіх видів продукції

Завдяки своїм унікальним властивостям гофрокартон активно використовується для виготовлення різної тари для різноманітних товарів. До його переваг належить мала вага, доступна ціна і висока зносостійкість. Різні види цього матеріалу використовуються для виготовлення упаковок для косметики, продуктів, техніки і навіть ящиків для поштових відправлень.

Гофрокартон відрізняється екологічністю, адже для його виробництва використовується виключно целюлоза, яка прекрасно розкладається в природі, не забруднюючи навколишнє середовище, на відміну від пластику. Така упаковка незамінна і для транспортування тендітної продукції, наприклад скла.

Переваги гофрокартону: вибираємо екологічність

До основних переваг цього пакувального матеріалу відносять:
 • низька вартість;
 • надійний захист продукції;
 • можливість виготовлення практично будь-яких конструкцій;
 • можливість нанесення будь-якого зображення і використання різних видів оформлення;
 • здатність до трансформації;
 • мала вага.

 • Це лише невелика частина переваг такого унікального матеріалу. Завдяки здатності протистояти ударним навантаженням, яку забезпечує структура матеріалу (поєднання гофрованого і звичайного шарів), можна не переживати про збереження упакованої в нього продукції.

  Це властивість, а також здатність витримувати локальні удари на зразок проколу або пробою, цей матеріал став незамінним для поштових відправлень. У нього також пакують продукцію, яка не повинна піддаватися впливу зайвої вологи, наприклад техніку.
  Для транспортування важлива ще одна характеристика гофрокартону - збереження форми при вібрації, що виникає під час перевезення, навантаження та розвантаження. Упаковка зберігає цілісність, тому адресат отримує товар в повній цілості і без пошкоджень, нанесених в процесі навантаження і розвантаження відправлень.

  Завдяки показниками опору цей матеріал підходить для зберігання продукції в штабелях. Тому взуттєві коробки виготовляють з гофрокартону, згодом їх використовують для зберігання взуття в домашніх умовах.

  Асортимент

  В магазинах компанії «ПапірСток» можна придбати таку продукцію:
 • гофрокартон в рулонах;
 • гофротару (ящики різних розмірів);
 • гофрокоробки для піци.
 • Як придбати

  Купити гофрокартон в рулонах оптом і в роздріб можна, відвідавши інтернет-магазин «ПапірСток» або шоу-рум в Києві. Кращі ціни в Україні, доставка в Київ та інші міста роблять покупку тут вигідною і приємною. Тут також можна замовити іншу паперову продукцію, необхідну для дому та офісу.