(098) 383-13-88
(066) 383-13-88
(073) 383-13-88 
(063) 383-13-88      

Вимоги до макету

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ОРИГІНАЛ-МАКЕТІВ ПІДГОТОВЛЕНИХ ДО ФЛЕКСОДРУКУ


Макети приймаються на будь-яких типах носіїв, а також за допомогою електронної пошти. При передачі оригінал-макету необхідно передавати растрову копію макета (JPG) для звірки на правильність макета і наявність всіх елементів дизайну. У разі наявності в макеті растрового зображення необхідно докладати вихідний файл цього зображення.

1. Загальні вимоги до макетів


Роздруківка макета на принтері не є зразком передачі тиражного кольору.


1.1. Макет не повинен містити видимі або невидимі елементи, що виходять за межі аркуша. Якщо в макеті є елементи, що йдуть «на виліт» або що стосуються краю висікання або різу, вони повинні виходити за обріз на 2 мм. У разі краю обріза - 5 мм.

При розробці оригінал-макету для виготовлення пакетів вильоти виключно на дно - 10 мм і на бокове місце склейки (в нашому випадку - ліва сторона) - до «стопа» (5-8мм).

1.2. Всі кольорові елементи зображення повинні бути в CMYK-моделі.


1.3. Чорний текст, наявний в оригінал-макеті, не повинен містити ніяких складових квітів, крім чорного (black) (штрих коди, адреси і т. Д.).

1.4. Не рекомендується використовувати білий текст на кольоровому складеному тлі (що містить дві і більше фарби), а так же кольоровий текст (що містить дві і більше фарби) при розмірі шрифту менше 12 pt (пунктів). В іншому випадку неминуче розмивання зображення.

1.5. Товщина ліній повинна бути не менше 0,2 pt (при друку в 1 фарбу). Для ліній, що складаються з декількох фарб або заданих як виворотка в інших елементах, товщина повинна бути 0,5-1,0 pt.

1.6. Не допускається вбудовування об'єктів з використанням механізму OLE (Object Linking and Embedding), а також імпортування зображень у форматі Windows Metafile (* .wmf).

1.7. У роботу не приймаються, макети створені в додатках, які не підтримують PostScript CMYK кольороподілу і не враховують особливості додрукарської підготовки (наприклад: Microsoft Powerpoint, Microsoft Excel, Microsoft Word і т.п.).

1.8. Макети, надіслані в растрових форматах, не підлягають редагуванню, коригування або іншого зміни.

 

2. Формати файлів, в яких можуть надаватися оригінал-макети:


Векторні формати (* .eps, * .ai)


2.1. Всі текстові елементи повинні бути продубльовані файлом, в якому вони перетворені в криві. Всі растрові зображення повинні бути включені в макет і продубльовані окремим растрових файлом. Не допускається використання невидимих ​​або нецензурних рівнів. Не допускається використання Postscript-текстур і фрактальних заливок.

2.2. При фарбуванні (векторних і растрових) об'єктів вибирайте тільки колірну модель CMYK! Не можна використовувати інші моделі (CMYK255, RGB, HSL, Grayscale ...) це може призвести до вельми несподіваних результатів. Для фарбування чорно-білих об'єктів рекомендується використовувати відтінки триадной чорної фарби (модель CMYK), а не модель Grayscale.

2.3. При експортуванні векторних ілюстрацій, підготовлених у векторному додатку: в формат TIFF (переконайтеся, що ви експортуєте виділений об'єкт (selected-only) і включені опції Anti-aliasing, Apply-ICC profile. Результат експорту обов'язково перегляньте в Adobe Photoshop і переконайтеся, що макет не вимагає доопрацювання).

2.4. Всі елементи різних кольорів, які межують один з одним, повинні мати треппинг - 0,1 pt.

2.5. При необхідності повинні бути враховані всі об'єкти вимагають ручного виставлення функції оверпринт.


3. Прийом і узгодження рекламних модулів

3.1. Відмітка про прийом оригінал-макету означає лише те, що матеріал відповідає основним технічним вимогам і що він буде надрукований.

3.2. При підготовці макета дизайнери Замовника повинні враховувати особливості флексодруку й не застосовувати образотворчі прийоми, які не відповідають технології друку.

3.3. Всі викликають сумніви питання повинні бути узгоджені з відділом дизайну.


Макети невідповідні вимогам в роботу не приймаються!

Залишилися питання чи побажання?
З усіх питань і побажань можете звертатися по телефону +38(044)383-13-83 або залиште свої контакти і ми Вам зателефонуємо