(098) 383-13-88
(066) 383-13-88
(073) 383-13-88 
(063) 383-13-88      

Відра для попкорну


Код товару: 24012
Код товару: 24009
Код товару: 24010
Код товару: 24011
Під замовлення
Виникли складності у виборі, задайте запитання експерту:
Ви можете задати питання по телефону:
(044) 383-13-88 (Київ)
Інші номери
або скористатися послугою зворотнього дзвінка:

Відра для попкорну - атрибут кінотеатру

Попкорн - одне з популярних ласощів, яке найчастіше купують відвідувачі кінотеатрів. Багато кінотеатрів наносять на відра для попкорну свій логотип або брендують їх будь-яким іншим способом, що перетворює таку продукцію в інструмент маркетингу.

Обов'язкові умови для матеріалу виготовлення такої тари - використання жиростійкого паперу, а також бездоганна якість проклейки склянок, щоб вони не розклеювалися під впливом температури і жиру. Найменші щілини в швах неприпустимі. Крім того, важливо враховувати ергономіку такої тари - її має бути зручно тримати в руках під час сеансу.

Попкорн - елемент свята

Спочатку попкорн продавали в спеціальних паперових пакетах. Але у них був один суттєвий для кінотеатрів недолік: вони голосно шаруділи і цей шум заважав насолоджуватися фільмом.

З часом на зміну пакетам прийшли вже ставши традиційними відра. Барвиста і приваблива упаковка повинна стати ще одним спонукальним мотивом до придбання таких ласощів. Вона може бути різних обсягів:
 • 2,5 л;
 • 1,5 л;
 • 1 л (високий або широкий);
 • 0,7 л;
 • 0,5 л.

 • Ключова вимога до таких склянок - абсолютна безпека для здоров'я, адже вони контактують з харчовими продуктами. Важливо враховувати, що попкорн часто купують дітям. Бажано передбачити кілька обсягів в асортименті, щоб кожен міг купити оптимальну для нього кількість ласощів.

  Для виготовлення склянок для попкорну використовується чистоцеллюлозний картон, виготовлений фінською компанією Stora Enso Oyj. Щільність такого картону - 250 г/м2. Цей параметр забезпечує надійність такого виду тари. На прохання клієнтів на стакани можна нанести логотип їх організації або будь-яке інше зображення. В асортименті також представлено кілька традиційних забарвлень такої тари. Варто пам'ятати про те, що це прекрасний маркетинговий інструмент для вашого бізнесу.

  Такі відра - ідеальна тара для попкорну, адже саме в ній кукурудзяні зерна довго залишаються смачними і хрусткими завдяки вільному доступу повітря. Разом з відром попкорну бажано видавати і брендовані серветки, які допоможуть після трапези очистити руки від жиру і крихт.

  Купити паперові відра для попкорну оптом і в роздріб пропонує інтернет-магазин «ПапірСток». Кращі ціни, доставка по Києву та іншим регіони України роблять покупку тут вигідною і приємною. Ви можете також замовити відра з логотипом кінотеатру або іншим зображенням.

  Хіти продаж
  Код товару: 23133
  Хіт продажу
  Кількість в упаковці: 10 шт.
  Склад: Грубе формоване паперове волокно
  Тип товару: Підстаканники
  Код товару: 652
  Хіт продажу
  Кількість в упаковці: 10 шт.
  Склад: Крафт коричневий Україна
  Щільність, г/м2: 80
  Тип товару: З ручками
  Код товару: 25202
  Хіт продажу
  Кількість в упаковці: 15 шт.
  Склад: Картон біл. ламінований
  Щільність,г/м2: 275
  Об'єм, мл : 250
  Код товару: 3201
  Хіт продажу
  Кількість в упаковці: 10 шт.
  Матеріал: Крейдований картон
  Щільність,г/м2: 230
  Колір: Білий