(098) 383-13-88
(066) 383-13-88
(073) 383-13-88 
(063) 383-13-88      

Інформація про доставку

Самовивіз
Самовивіз товару можливий зі складу, який знаходиться за адресою Київ, вул.Бориспільська 9, корпус 64.
ВАЖЛИВО: Самовивіз товару здійснюється з 10:00 до 17:00! Документи після НЕ виписуються, товар НЕ видається зі складу!
Іструкція проїзду по території: Проїзд по території
Доставка По Києву Нашими кур'єрами
Вартість доставки по Києву БЕЗКОШТОВНА при сумі замовлення від 3 000 грн. При сумі замовлення до 3 000 грн. вартість доставки 200 грн. Доставки здійснюються з понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 18:00, згідно зі складеним маршрутним листом. Якщо Вам необхідна доставка на конкретний проміжок часу, то скористайтеся кур'єрською доставкою таксі (таксі за Ваш рахунок).
ВАЖЛИВО: Доставка здійснюється до під'їзду!  Клієнт зобов'язується надати місце для парковки і вивантаження товару.
Доставка В передмістя
Наша служба доставки також здійснює доставку замовлень від 5 000 грн. в наступні населенні пункти: Вишневе, Пущу-Водицю, Софіївську Борщагівку, Бортничи і околицю Києва за м. Лісова (Броварський проспект).  При замовленні товару на вказану сумму, доставка нашими кур'єрами БЕЗКОШТОВНА. Якщо вартість замовлення нижча, доставка здійснюється іншими кур'єрськими службами за рахунок клієнта.
ВАЖЛИВО: Доставка здійснюється до під'їзду!Клієнт зобов'язується надати місце для парковки і вивантаження товару.
Нова пошта
Доставка здійснюється у всі населені пункти в відділення або за адресою клієнта за рахунок клієнта.
ВАЖЛИВО: Ми відправляємо післяплатою ("наложенным платежом") по 200грн передоплаті, відправка відбувається тільки після підтвердження оплати. У разі оплати замовлення (і обов'язкового повідомлення менеджера про оплату) до 14:00, відправлення здійснюється в той же день, якщо оплата після 14:00, то відправка на настпний робочий день. З тарифами доставки службою Нова Пошта можна ознайомитись на їхньому сайті за посиланням.

Укрпошта

Доставка здійснюється у всі населені пункти до відділення або за адресою клієнта за рахунок клієнта. У разі оплати замовлення (і обов'язковому повідомленні менеджера про оплату) до 14:00, відправка здійснюється того ж дня, якщо оплата після 14.00, то відправка на наступний робочий день. ВАЖЛИВО! Ми відправляємо укрпоштою-експрес, якщо Вам потрібна стандартна відправка, скажіть про це менеджеру.